UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie radni wszelkich opcji powinni się określić pod tym artykułem. Pozwoli to wyborcom zorientować się na kogo głosują. Wnioskując z artykułu to 5 radnych z komisji rewizyjnej coś tam improwizowało ale i tak wyszło że się nie znają na budowie basenów. Może warto było zasięgnąć opinii fachowców w temacie. Interesująca będzie postawa pozostałych włodarzy z prezydentem na czele. Postawę dyrektora z zawodu a i jego z cy łatwo przewidzieć. Od nich nie wyjdzie nawet odrobina prawdy. Czekamy zatem na pozostałych możnych tego miasta. Czas przerwać to wzajemne wspieranie kolesiów, zacząć traktować mieszkańców w tym też swoich pracowników z godnością i uczciwie. Prośba do redakcji żeby artykuł nie zniknął zbyt szybko. Niech każdy będzie miał czas na zapoznanie się z artykułem i wyrobieniem swojego poglądu.