UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stare porzekadlo mowi: w budowlance jak sie uda proste zrobic,to bedzie proste,jak sie nie uda to nie bedzie proste.(czy tez szczelne) teraz to musztarda po obiedzie,tylko rozebrac I zrobic na nowo,szkoda kasy na audyty,kazdy widzi,ze jak niecka cieknie to cieknie,jak sa zacieki na scianach to sa,czy jak tor ma zaglebienia to ma,wystarczy deszczyk I widac jak na dloni.Garbusiarz cyklista


Anuluj