UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Basen budował elzambud więc nic dziwnego że usterka za usterka ,wszystko co ta firma pod nadzorem pseldo dyrektorka Urbańskiego i niby pana prezesa borsukiewicza buduje to bubel na bublu

Podatnik tego miasta

Anuluj