UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Basen budował elzambud więc nic dziwnego że usterka za usterka ,wszystko co ta firma pod nadzorem pseldo dyrektorka Urbańskiego i niby pana prezesa borsukiewicza buduje to bubel na bublu
Podatnik tego miasta
Basen budował elzambud więc nic dziwnego że usterka za usterka ,wszystko co ta firma pod nadzorem pseldo dyrektorka Urbańskiego i niby pana prezesa borsukiewicza buduje to bubel na bublu
Podatnik tego miasta