UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak dlugo nie bedzie dobrego naglosnienia i duzej czytelnej tablicy elektronicznej. Mamy dwa baseny i dziadostwo wstyd przed przujezdnymi co tu pływają na zawodach i kibicami.
Jak dlugo nie bedzie dobrego naglosnienia i duzej czytelnej tablicy elektronicznej. Mamy dwa baseny i dziadostwo wstyd przed przujezdnymi co tu pływają na zawodach i kibicami.