UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dlugo nie bedzie dobrego naglosnienia i duzej czytelnej tablicy elektronicznej. Mamy dwa baseny i dziadostwo wstyd przed przujezdnymi co tu pływają na zawodach i kibicami.


Anuluj