95
03.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Człowiek napisał do nas i sam się wystwia. A gdzie jesteśmy my? Lokalni patrioci, co niby tak kochamy nasze miasto i mienimy się dumnymi Elblążaninami. Pójdziemy za ciosem, czy znowu przyjmiemy zasadę, że najlepiej wrzucić tonę węgla czyimiś łapkami? Najlepiej, tak jak uczono wcześniej "ciszej będziesz, dalej zajdziesz", prawda??? On do tej zasady się nie stosuje. .. .niestety???!!!
(2020.02.03)

info

31  
  2
A kto to budował ?
(2020.02.03)

info

20  
  0
Słupnik i towarzystwo niczym nowotwór ,niszczą i degradują miasto w ruinę. Gruntownie trzeba powyrywać z korzeniami i pognać okupantów.
(2020.02.03)

info

26  
  0
"Bycie radnym to misja i rola służebna. .. Tak dla przypomnienia. "dla wielu to tylko dodatkowe dochody. Wystarczy zajrzeć na coroczne zeznania podatkowe. .rajców.
Tulejowanie . (2020.02.03)
Będzie, jak z mostami na Starówce, gwarancja minie a mieszczanie kolejny raz zapłacą. A z wodą nie ma żartów, jak niecka jest nieszczelna, to za chwilę woda znajdzie się w basenie otwartym ? Woda zawsze "pracuje "Co na to współpracujące z Prezydentem PO ?? Milczy, a dlaczego ??
Witold Wielki . (2020.02.03)
@Witold Wielki . - Bo kochają prezydenta. Wolno im.
(2020.02.03)
POwszechnie szanowany i wszechwiedzący Senator Wcisła, znawca historii pierwszych Piastów i spraw związanych z wodą. .. może by zabrał głos. W tej że bardzo niejasnej, bulwersującej sprawie ??
pampi-ZAWADA (2020.02.03)

info

27  
  3
Miasto przypomina auto prowadzone przez pijanego kierowce! czy ktos to powstrzyma? czy powstrzymamy rządy zydokomuny? Przerwiemy spirale bylejakosci. Ten zenujacy hoholi taniec senatora z jego wasalem z PSLu?
yataman (2020.02.03)

info

26  
  3
teraz Wróbel zrobi nam amfiteatr na 250 osób a reszta będzie siedzieć na drzewach by coś zobaczyć chyba ze beda tam imprezy które przyciagną tylko sto osób same denne ba jeszcze wybuduje nam za 80 milijonów sadzawki zamiast basenu zeby zamknąć nam usta to wszystko produkty zastępcze
(2020.02.03)

info

22  
  2
"Wróbel zrobi nam amfiteatr na 250 osób a reszta będzie siedzieć na drzewach"- dobre :):):)
(2020.02.03)

info

23  
  1