UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto Go ściągnął do Elbląga? Czy to nie "dyrektor z zawodu dyrektor"? I dlaczego te "drogi"się im rozjechały? Pytań jest więcej. Czy do tych spraw związanych z infrastrukturą sportowa i jej niedomaganiami oraz z nie najlepszym zarządzaniem odniesie się pan Wróblewski?