UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba bylo nie glosowac hehe a nie oczy wydrapalyby jakby slowko na obecny ratusz mowiono.zaden polityk z elblaga nie podola. Zbyt duzo kolesiostwa wszedzie musieliby wszyscy odejsc.moze wtedy.
Trzeba bylo nie glosowac hehe a nie oczy wydrapalyby jakby slowko na obecny ratusz mowiono.zaden polityk z elblaga nie podola. Zbyt duzo kolesiostwa wszedzie musieliby wszyscy odejsc.moze wtedy.