UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba bylo nie glosowac hehe a nie oczy wydrapalyby jakby slowko na obecny ratusz mowiono.zaden polityk z elblaga nie podola. Zbyt duzo kolesiostwa wszedzie musieliby wszyscy odejsc.moze wtedy.


Anuluj