UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie 100 razy pisać, tylko publicznie po Mszy w Katedrze radni powinni dać słowo honoru, że nie będą się kłócić tylko uzgadniać. I to przyrzec w obecności biskupa, sędziego okręgowego i wszystkich obecnych. Niestety to się nie uda. Ale spróbować można. Może Ksiądz Biskup wykaże taką inicjatywę?