UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie 100 razy pisać, tylko publicznie po Mszy w Katedrze radni powinni dać słowo honoru, że nie będą się kłócić tylko uzgadniać. I to przyrzec w obecności biskupa, sędziego okręgowego i wszystkich obecnych. Niestety to się nie uda. Ale spróbować można. Może Ksiądz Biskup wykaże taką inicjatywę?


Anuluj