UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najśmieszniejsze jest to gdzie postawili tablice informacyjną z rozkładami jazdy. Przy postoju taksówek. Pokażcie kto wpadł na taki pomysł. To powinno być w centralnej części a nie z boku. Jednocześnie dobrze mogli przy poczcie postawić

księżyc

Anuluj