UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najśmieszniejsze jest to gdzie postawili tablice informacyjną z rozkładami jazdy. Przy postoju taksówek. Pokażcie kto wpadł na taki pomysł. To powinno być w centralnej części a nie z boku. Jednocześnie dobrze mogli przy poczcie postawić
księżyc