A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Są młodzi, chociażby MM, AZ
Maja nas ojjj tak.
Niech sie przejedzie z kolegami to zobaczy.zkm to masakra wydostac sie z zawady do tysiaclecia to dramat i niemozliwosc.zaj daleko przystanki.
Wiadomo ze jego elektorat to emeryci .ilivyjni to juz dawno wiemy. Niech MON im funduje .prezydent ma nas za debili? Nie pozwalamy.
Pan mula daje mieszkania pijakom. Ja czekam 3 lata.na ich gust nie wygladam na bezdomnego
A co zesrac sie mam?mula i reszta fuuuu
Co gryzie gilberta? REFERENDUM. KONCZ WASC wstydu oszczedz..prosze panow nasze miasto pada.Dom weterana po ki ch.... ? Wasi wyborcy to nie tylko mundurowi . Emeryci mlodsi tu tez mieszkaja i chcemy madrego rzadzenia a nie emeryckiego gderania.
A co z hałasem ze strony Areoklubu? Jest coraz gorzej!!! Większość ludzi korzystających z lotniska jest przyjezdnych, a hałas słyszy całe miasto, szczególnie przy osiąganiu przez samolot wysokiego pułapu dla skoczków. Dlaczego mieszkańcy mają to znosić dla uciechy kilku osób?!!!!!
Wole edmunda szweda ma energie tylko niech nie obstawia sie pozerami bo trzeba bedzie tyrac zeby ten syf naprawic.na pewno zrobic konkirs na stanowiska pozyskiwania funduszy europejskich a nie pipki co niczego nie umieja poza doborem rzes i pazurkow.
A co maja powiedziec w modlinie berlinie itp. Propaganda przeciw naszemu miastu za duzo jak sie nie podoba halas to wynocha do karczowisk tam wiecej waszych mieszka
Ukraina druga he.tu polska jest i ma sie rozwijac.
Mnie martwi, że prezydent w styczniu nie wypłacił 500 plus dla moich dzieci. Ale wypłatę na pewno sobie wziął