UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co gryzie gilberta? REFERENDUM. KONCZ WASC wstydu oszczedz..prosze panow nasze miasto pada.Dom weterana po ki ch.... ? Wasi wyborcy to nie tylko mundurowi . Emeryci mlodsi tu tez mieszkaja i chcemy madrego rzadzenia a nie emeryckiego gderania.