UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z hałasem ze strony Areoklubu? Jest coraz gorzej!!! Większość ludzi korzystających z lotniska jest przyjezdnych, a hałas słyszy całe miasto, szczególnie przy osiąganiu przez samolot wysokiego pułapu dla skoczków. Dlaczego mieszkańcy mają to znosić dla uciechy kilku osób?!!!!!