UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z hałasem ze strony Areoklubu? Jest coraz gorzej!!! Większość ludzi korzystających z lotniska jest przyjezdnych, a hałas słyszy całe miasto, szczególnie przy osiąganiu przez samolot wysokiego pułapu dla skoczków. Dlaczego mieszkańcy mają to znosić dla uciechy kilku osób?!!!!!


Anuluj