98
31.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A moim zdaniem Prezydent mówi o ogólnej sytuacji w mieście bo trudno mu odnosić się do poszczególnych dzielnic bo guzik go to obchodzi. Dziury przy wieżowcach na Zatorzu wołają o pomstę do nieba. Jakieś doraźne ich łatanie nie przynosi rezultatów. Jak mój samochód ulegnie zniszczeniu to pójdę bezpośrednio do Prezydenta o zwrot kosztów. Takie spotkania na nic się zdadzą. Samorządowcy przyjdą, posłuchają, oczy zamydlą i d. .. Prezydent o wielu rzeczach nie wie i nie chce wiedzieć, nawet się nie pochyli, żeby zagłębić się w temat. Budynek po Gimnazjum oddać dla WETERANÓW? To dopiero brednia, po co to i komu potrzebne. Oddać go tym co rzeczywiście potrzebują. Szkoda słów, poronione pomysły.
mieszkaniec100 Zatorza (2020.01.31)
Tytuł artykułu powinien brzmieć: Co martwi prezydenta? Odpowiem: Zbliżające się REFERENDUM Wróblewski musi ODEJŚĆ
(2020.01.31)

info

20  
  4
Może zarządca nieruchomości pan Muła się weźmie za podwórka na Fredry syf i malaria A wiat na śmieci jak nie było tak niema bo niby niema finansów
(2020.01.31)
współczesna Konopielka. Frekwencja powala. miejsce spotkania nazywa się "hala gimnastyczna". XXI wiek i marzenia ludzi na tle bredni administratora. Czerepak czuwa w komentarzach.
kampania psl (2020.01.31)

info

4  
  4
Żłobka i przedszkola nie będzie, ale na CUW dla czerepaka i jedynej kandydatki znalazły się miliony.
hipokryci w kampanii kosiniaka (2020.01.31)
REFERENDUM i koniec tego.
(2020.01.31)
A kto jest proponowany zamiast obecnego Prezydenta?
(2020.01.31)
Czyli gadał ogólnie o wszystkim i o niczym. Było to do przewidzenia. Czas go odwołać bo ewidentnie nie radZi sobie z rządzeniem miastem.
Czas na REFERENDUM (2020.01.31)

info

10  
  2
"REFERENDUM i koniec tego"- I Pan Wróblewski jeszcze poprawi wynik, hehe
(2020.01.31)
A Edek Pukin był?Nie widać go na zdjęciach. Zniknął z areny politycznej miasta. Ktoś wie co sie z nim dzieje? Wszak to jego dzielnica.
zmartwiony (2020.01.31)