UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co z hałasem ze strony Areoklubu? Jest coraz gorzej!!! Większość ludzi korzystających z lotniska jest przyjezdnych, a hałas słyszy całe miasto, szczególnie przy osiąganiu przez samolot wysokiego pułapu dla skoczków. Dlaczego mieszkańcy mają to znosić dla uciechy kilku osób?!!!!!