UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co gryzie gilberta? REFERENDUM. KONCZ WASC wstydu oszczedz..prosze panow nasze miasto pada.Dom weterana po ki ch.... ? Wasi wyborcy to nie tylko mundurowi . Emeryci mlodsi tu tez mieszkaja i chcemy madrego rzadzenia a nie emeryckiego gderania.