UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na spotkanie przyszło z całego osiedla - 60 osób! Wynika z tego, że na Zatorzu nie ma żadnych problemów, mieszkańcy są szczęśliwi a na spotkanie przyszli sami maruderzy? Jak takich mieszkańców można serio traktować! Ale oczywiście w internecie sami niezadowoleni. Na forum jest większa frekwencja niż na spotkaniu z prezydentem - wstyd.

gggggggggggggg