UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na spotkaniu podano same ogólniki. Na rozwój Zatorza jak widać nie macie żadnego pomysłu. Budowa ElTower 9 pięter to ma być jakiś hit? Stare wieżowce z PRL mają chyba10 pięter. Wybudujcie kompleksowe osiedle to może trochę świeżości wniesie.

Wrr