UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo pracujemy nie ma czasu na spotkania nikt nie chce trącić czasu na słuchanie polityków. Nie gadajcie tylko za robotę się bierzcie.


Anuluj