UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na spotkaniu podano same ogólniki. Na rozwój Zatorza jak widać nie macie żadnego pomysłu. Budowa ElTower 9 pięter to ma być jakiś hit? Stare wieżowce z PRL mają chyba10 pięter. Wybudujcie kompleksowe osiedle to może trochę świeżości wniesie.

Wrr

Anuluj