20
28.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Parking i fontanna - malo ci parkiongow w miescie, kup rower
(2020.01.28)
A coś tam jest Wójcika ?
Lubię Pomagać :) (2020.01.28)
Szukają do roboty ludzi???
Robolov (2020.01.28)

info

0  
  0
@Lubię Pomagać :) - oczywiście Wójcik ma tam pełno mieszkań kupionych stąd taka inwestycja, a inne dziurawe ulice i chodniki czekają latami, to jest paranoja w tym mieście, tylko układy
(2020.01.29)
Coś czuję, że nagle, niespodziewanie, przypadkiem odkryją jakieś średniowieczne mury pod ziemią i prace zostaną wstrzymane, a na teren budowy wejdą archeolodzy i konserwator i jak to zwykle u nas bywa, wszyscy będą zaskoczeni co to i skąd to się tu wzieło w ziemi??? :D
(2020.01.29)
Brawo prezydent Wróblewski. Brawo urzędnicy. Każda inwestycja cieszy i daje powód do dumy..
Karakan (2020.01.29)

info

0  
  1
Tam już archeolodzy dawno byli.
Art :) (2020.01.29)
Nowożytni archeolodzy będą szukać pozostałości po starożytnych archeologach; )
(2020.01.29)

info

1  
  0
Obserwuję realizację budów w Elblągu wszystkie inwestycje prowadzone są bez Nadzoru. zagęszczanie gruntu i podbudowy mają dużo do życzenia, studzienki i ich przykrycia montowane są bez ław betonowych które później osiadają (zapadają się)lichwa na całej linii, krawężniki ustawiane bez ław betonowych później odkształcają się jak na ul Kochanowskiego poziom nawierzchni chodnika zapada się gdzie jest Nadzór odpowiedzialny za fuszerki za pieniądze społeczne też należy wykonać prace należycie i z dokładnością zgodnie z dokumentacją roboczą (techniczną)
mieszkaniec na zdroju (2020.01.29)

info

3  
  0
Cieszę się z tej inwestycji i oczekuję zagospodarowania terenu przy ul. Studziennej.
kropla (2020.01.31)

info

0  
  0