Wybrany wątek opinii
Rozumiem, że miejsca parkingowe zrobią prostopadle, tak aby cała ulica Rybacka była w jednym stylu parkowania, a nie jak przed remontem wzdłuż ulicy. Drugi temat czy przy okazji remontu zrobią odprowadzanie woda z fontanny do kanalizacji czy dalej będzie zalewała pół placu przed katedrą bo nie ma odpływu.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
Tam powinien byc obieg zamknięty
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Parking i fontanna - malo ci parkiongow w miescie, kup rower
Do moderacji
Odpowiedz
1
3