UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obserwuję realizację budów w Elblągu wszystkie inwestycje prowadzone są bez Nadzoru. zagęszczanie gruntu i podbudowy mają dużo do życzenia, studzienki i ich przykrycia montowane są bez ław betonowych które później osiadają (zapadają się)lichwa na całej linii, krawężniki ustawiane bez ław betonowych później odkształcają się jak na ul Kochanowskiego poziom nawierzchni chodnika zapada się gdzie jest Nadzór odpowiedzialny za fuszerki za pieniądze społeczne też należy wykonać prace należycie i z dokładnością zgodnie z dokumentacją roboczą (techniczną)
mieszkaniec na zdroju