UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lubię Pomagać :) - oczywiście Wójcik ma tam pełno mieszkań kupionych stąd taka inwestycja, a inne dziurawe ulice i chodniki czekają latami, to jest paranoja w tym mieście, tylko układy


Anuluj