UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lubię Pomagać :) - oczywiście Wójcik ma tam pełno mieszkań kupionych stąd taka inwestycja, a inne dziurawe ulice i chodniki czekają latami, to jest paranoja w tym mieście, tylko układy
@Lubię Pomagać :) - oczywiście Wójcik ma tam pełno mieszkań kupionych stąd taka inwestycja, a inne dziurawe ulice i chodniki czekają latami, to jest paranoja w tym mieście, tylko układy