Brawo prezydent Wróblewski. Brawo urzędnicy. Każda inwestycja cieszy i daje powód do dumy..Karakan
Brawo prezydent Wróblewski. Brawo urzędnicy. Każda inwestycja cieszy i daje powód do dumy..