Wybrany wątek opinii

dobrze ze wojcik tam zainwestowal, inaczej nie zrobiliby tej ulicy przez nastepne 30 lat
(2020.01.28)
A coś tam jest Wójcika ?
Lubię Pomagać :) (2020.01.28)
@Lubię Pomagać :) - oczywiście Wójcik ma tam pełno mieszkań kupionych stąd taka inwestycja, a inne dziurawe ulice i chodniki czekają latami, to jest paranoja w tym mieście, tylko układy
(2020.01.29)
Powrót do komentarzy