Wybrany wątek opinii
dobrze ze wojcik tam zainwestowal, inaczej nie zrobiliby tej ulicy przez nastepne 30 lat
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
A coś tam jest Wójcika ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Lubię Pomagać :) - oczywiście Wójcik ma tam pełno mieszkań kupionych stąd taka inwestycja, a inne dziurawe ulice i chodniki czekają latami, to jest paranoja w tym mieście, tylko układy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0