UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezpieczna czteropasmówka, z tym, że Polacy jeżdżą jak de... Brak zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa i ty chcesz 4 pasmówkę, żeby częściej była zablokowana, niż przejezdna.

jdjd

Anuluj