A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gosc6543 - To Wróblewski też temu winny, że droga do Malborka ma zakręty?! Ja pier. .. e, za co jeszcze ten człowiek jest winny? Wróblewski jako prezydent Elbląga ma budować 4 pasmową droge do Malborka?
Ale co to za zakręty? Wyjedzie taki mieszczuch za miasto gdzie ma narysowane jak jechać itp a za miastem się gubi i nie ma wyobraźni. Śmiech na sali, strach niektórych puścić w góry bo co tam mają powiedzieć ?
Z czerwonego Golfa zrobił się teraz Seat brązowy, oczywiście też na obcych rejestracjach.
później pisze się w ten sposób
a moim zdaniem wina jest samochodu, powinny byc robione z gumy
Przyczyną naszych kłopotów jest: Unia, Tusk, Wróblewski, Rosja, Niemcy, Escobar, Rydzyk, Neumann, Wcisło, Prezes, Prezydent, Premier, JAKIŚ WINNY, nasza głupota
Przepraszam, ze pytam ale czy czy golf był malowany?
@JanuszNosacz - Ty lepiej zapytaj dlaczego milionerzy nienawidzą Zygmunta? Mądrala się znalazł.