UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to teraz jest; skoro był trzeźwy to dlaczego zatrzymali prawo jazdy? Zawsze było tak że sprawca kolizji (nie ma poszkodowanych)dostał najwyższy mandat i już.
dlaczego123
Jak to teraz jest; skoro był trzeźwy to dlaczego zatrzymali prawo jazdy? Zawsze było tak że sprawca kolizji (nie ma poszkodowanych)dostał najwyższy mandat i już.
dlaczego123