UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to teraz jest; skoro był trzeźwy to dlaczego zatrzymali prawo jazdy? Zawsze było tak że sprawca kolizji (nie ma poszkodowanych)dostał najwyższy mandat i już.

dlaczego123

Anuluj