UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To przez to że asfalt jest czarny i trawa zielona Puzniej dopiszemy do tego którąś partię wedle uznania A to wszystko po to by kierowcy dostali odszkodowania bo przecież to nie jest ich wina

Z i e l a r z

Anuluj