UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie bronię sprawcy kolizji, ale to jest właśnie polityka GDDKiA...droga krajowa, ruch jak na S7, a oni, co? Jednopasmowego trupa jakim jest DK22 chcą remontować, zakręty prostować, pasy malować. To jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo ta droga jest NIEBEZPIECZNA, podkreślam to słowo, bo bezpieczna droga to priorytet! Juz dawno powinna powstać tu, bezpieczna 4 pasmowka...sam Wróbel tez ma to wszystko w 4 literach i jak tu żyć w tym zapomnianym orze Boga regionie?

Gosc6543

Anuluj