UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie bronię sprawcy kolizji, ale to jest właśnie polityka GDDKiA...droga krajowa, ruch jak na S7, a oni, co? Jednopasmowego trupa jakim jest DK22 chcą remontować, zakręty prostować, pasy malować. To jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo ta droga jest NIEBEZPIECZNA, podkreślam to słowo, bo bezpieczna droga to priorytet! Juz dawno powinna powstać tu, bezpieczna 4 pasmowka...sam Wróbel tez ma to wszystko w 4 literach i jak tu żyć w tym zapomnianym orze Boga regionie?
Gosc6543