Wybrany wątek opinii

To przez to że asfalt jest czarny i trawa zielona Puzniej dopiszemy do tego którąś partię wedle uznania A to wszystko po to by kierowcy dostali odszkodowania bo przecież to nie jest ich wina
Z i e l a r z (2020.01.23)
później pisze się w ten sposób
Wolfram (2020.01.24)
Powrót do komentarzy