Wybrany wątek opinii
To przez to że asfalt jest czarny i trawa zielona Puzniej dopiszemy do tego którąś partię wedle uznania A to wszystko po to by kierowcy dostali odszkodowania bo przecież to nie jest ich wina
Do moderacji
Odpowiedz
7
27
później pisze się w ten sposób
Do moderacji
Odpowiedz
0
0