Wybrany wątek opinii
Brawo,bo niedługo na tym zaoranym pasie powstanie sieć hoteli( ptaszki ćwierkają,ze o to chodziło), żadnego przekopu nie bedzie,a kto uwierzył,znaczy ze oglada tvpisss;) i dal sie zmanipulować.)).
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
A ja słyszałem, ze tam bedzie punkt widokowy, lokale gastronomiczne i sklepy no i parking i hotel, ale to obok przekopu zaraz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Tak mówiła stokrotka w tvn-ie czy lis w tokfm?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0