Wybrany wątek opinii

Brawo,bo niedługo na tym zaoranym pasie powstanie sieć hoteli( ptaszki ćwierkają,ze o to chodziło), żadnego przekopu nie bedzie,a kto uwierzył,znaczy ze oglada tvpisss;) i dal sie zmanipulować.)).
Hahaha (2020.01.22)
A ja słyszałem, ze tam bedzie punkt widokowy, lokale gastronomiczne i sklepy no i parking i hotel, ale to obok przekopu zaraz.
(2020.01.23)
Tak mówiła stokrotka w tvn-ie czy lis w tokfm?
Civil (2020.01.23)
Powrót do komentarzy