UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja słyszałem, ze tam bedzie punkt widokowy, lokale gastronomiczne i sklepy no i parking i hotel, ale to obok przekopu zaraz.
A ja słyszałem, ze tam bedzie punkt widokowy, lokale gastronomiczne i sklepy no i parking i hotel, ale to obok przekopu zaraz.