Wybrany wątek opinii
Ten przekop potrzebny jak psu rzep na ogonie bieda jest i będzie
Do moderacji
Odpowiedz
39
125
@QbeeQ - niech sobie go robią tylko gadanie o tym w kolko jest chore, dajcie zyc, specjalnie to robicie zeby obrzydzić to przedsięwzięcie,
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Wolisz płacić ruskim co roku ogromne kwoty za przepływ przez ich tereny i trzymać paluszek prosto w pupce żeby czasami się nie pogniewali Ćwoku!
Do moderacji
Odpowiedz
10
1