Wybrany wątek opinii

Ten przekop potrzebny jak psu rzep na ogonie bieda jest i będzie
QbeeQ (2020.01.22)
@QbeeQ - niech sobie go robią tylko gadanie o tym w kolko jest chore, dajcie zyc, specjalnie to robicie zeby obrzydzić to przedsięwzięcie,
(2020.01.22)
Wolisz płacić ruskim co roku ogromne kwoty za przepływ przez ich tereny i trzymać paluszek prosto w pupce żeby czasami się nie pogniewali Ćwoku!
Jony (2020.01.23)
Powrót do komentarzy