Kolizja skody z tramwajem na ul. Robotniczej

36
20.01.2020
Kolizja skody z tramwajem na ul. Robotniczej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (20 stycznia) o godz. 16.10 na skrzyżowaniu ul. Robotniczej z ul. Obrońców Pokoju doszło do kolizji osobowej skody z tramwajem, na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu był ograniczony. Zobacz zdjęcia.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 74-letni mężczyzna kierujący skodą, zagapił się i nie zauważył czerwonego światła. Kiedy zauważył tramwaj, było już za późno i doszło do zderzenia. Tramwaj uderzył w drzwi kierowcy, na szczęście 74-latek nie odniósł żadnych obrażeń.
   Policjanci ukarali kierowcę skody mandatem karnym. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu ul. Robotniczej z ul. Obrońców Pokoju był wstrzymany.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tam siwiatła zapalaja sie bardzo poznio, prawie e momencie jak tramwaj wiezdza na ulice.
rysiub (2020.01.20)
To skrzyżowanie to jakieś nieporozumienie. Jadąc autem od strony targowiska kompletnie nie widać tramwaju jadącego z lewej strony, bo widoczność ogranicza płot obwieszony bannerami reklamowymi.
kierowcaa (2020.01.20)
Szkoda człowieka. Nie karajcie starszego Pana. Boże kochany człowiek tylko zapomniał białej laski.
(2020.01.20)

info

15  
  65
oraz wszystko zasłaniają gęste krzaki przy płocie.
kierowcaa (2020.01.20)

info

50  
  2
Zdarzenie które chyba da domyślenia panu kierowcy . Zdrowia życzę
jank (2020.01.20)

info

20  
  7
A może motorniczy przekroczył prędkość i nie dostosował się do warunków panujących na drodze? Często jeżdżą bardzo nieostrożnie i nie ustępują pierwszeństwa pieszym. Ich to nie dotyczy?
Jamess (2020.01.20)
a ja mysle ze wina jest po obu stronach - raz uwaga, dwa ze czesto widze jak tramwaje z gorki jada i to wcale nie tak wolno - wszystko w temacie
cecece (2020.01.20)

info

17  
  15
Czytając komentarze pod art. o wypadkach/kolizjach, odnoszę wrażenie iż kierowcy są super a skrzyżowania są winne. Przykład tu, Aleja JPII/Ogólna, Dąbka/Węgrowska, rondo zamech etc.
(2020.01.20)

info

18  
  4
A co to za usprawiedliwienie. Wogole tam świateł być nie powinno. Wystarczy tylko spojrzeć.
Jgcb (2020.01.20)
To może należało by zwolnić albo wręcz zatrzymać się przed przejazdem przez tory?
(2020.01.20)