106
20.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Żeby Ci lewaku podnieść ciśnienie. Nie odpisuje bo leję na ten syn i spadam.
(2020.01.20)
Kazdy ma swojego Ziobro, niektorzy nawet podobni i z wyglądu i zachowania
(2020.01.20)
Zobaczcie, jaki młody przystojniak stoi przy pani Monice!
Geniusz (2020.01.20)

info

2  
  1
No właśnie a gdzie szef SLD w Elblagu, zajęty czym, przecież nie ciepłem, a nie może jednak ciepłem, albo ciepłom posadkom
(2020.01.20)
Tu juz nie ma waznych, są wchłonięci przez system
(2020.01.20)

info

3  
  0
Biedrek ? Przecież jemu z ryja wali goovnem :)
Pani prezydentowa gejowa (2020.01.20)
@Pani prezydentowa gejowa - A tobie prostactwem więc macie po równo gów. .. o
(2020.01.20)
Biedronek jest cieply
(2020.01.20)
Kto by nie wygrał to polska i tak jest i będzie popychadlem... Ten nasz kraj to pazdzierz z tektura... same przychlasty nami rządzą... A obecny maliniak to dopiero jest zryty a dopiero styczeń a do maja jeszcze zdąży zwyzywac nie tylko sędziów ale także kolejne grupy zawodowe które mu w tyłku nie trzymaja... poparcia oczywiście...
(2020.01.20)

info

4  
  4
ojej calkiem juz ta lewice popralo, zdesperowani brataja sie z homosiami. to jest obrzydliwe, ide zwymiotowac
ursus (2020.01.20)