A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Żeby Ci lewaku podnieść ciśnienie. Nie odpisuje bo leję na ten syn i spadam.
Kazdy ma swojego Ziobro, niektorzy nawet podobni i z wyglądu i zachowania
Zobaczcie, jaki młody przystojniak stoi przy pani Monice!
No właśnie a gdzie szef SLD w Elblagu, zajęty czym, przecież nie ciepłem, a nie może jednak ciepłem, albo ciepłom posadkom
Tu juz nie ma waznych, są wchłonięci przez system
Biedrek ? Przecież jemu z ryja wali goovnem :)
@Pani prezydentowa gejowa - A tobie prostactwem więc macie po równo gów. .. o
Biedronek jest cieply
Kto by nie wygrał to polska i tak jest i będzie popychadlem... Ten nasz kraj to pazdzierz z tektura... same przychlasty nami rządzą... A obecny maliniak to dopiero jest zryty a dopiero styczeń a do maja jeszcze zdąży zwyzywac nie tylko sędziów ale także kolejne grupy zawodowe które mu w tyłku nie trzymaja... poparcia oczywiście...
ojej calkiem juz ta lewice popralo, zdesperowani brataja sie z homosiami. to jest obrzydliwe, ide zwymiotowac