UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie a gdzie szef SLD w Elblagu, zajęty czym, przecież nie ciepłem, a nie może jednak ciepłem, albo ciepłom posadkom
No właśnie a gdzie szef SLD w Elblagu, zajęty czym, przecież nie ciepłem, a nie może jednak ciepłem, albo ciepłom posadkom