UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto by nie wygrał to polska i tak jest i będzie popychadlem... Ten nasz kraj to pazdzierz z tektura... same przychlasty nami rządzą... A obecny maliniak to dopiero jest zryty a dopiero styczeń a do maja jeszcze zdąży zwyzywac nie tylko sędziów ale także kolejne grupy zawodowe które mu w tyłku nie trzymaja... poparcia oczywiście...