Wybrany wątek opinii
ojej calkiem juz ta lewice popralo, zdesperowani brataja sie z homosiami. to jest obrzydliwe, ide zwymiotowac
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@ursus - "desperowani brataja sie z homosiami"- A pisowcy to z kim się bratają? I jeszcze ich bronią!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0