Wybrany wątek opinii

ojej calkiem juz ta lewice popralo, zdesperowani brataja sie z homosiami. to jest obrzydliwe, ide zwymiotowac
ursus (2020.01.20)
@ursus - potrzymaj mi piwo
(2020.01.21)
@ursus - "desperowani brataja sie z homosiami"- A pisowcy to z kim się bratają? I jeszcze ich bronią!
(2020.01.21)
Powrót do komentarzy