UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto by nie wygrał to polska i tak jest i będzie popychadlem... Ten nasz kraj to pazdzierz z tektura... same przychlasty nami rządzą... A obecny maliniak to dopiero jest zryty a dopiero styczeń a do maja jeszcze zdąży zwyzywac nie tylko sędziów ale także kolejne grupy zawodowe które mu w tyłku nie trzymaja... poparcia oczywiście...