A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak pisowskie lewactwo panicznie się boi! Bardzo dobrze, niech się boi! Ktokolwiek jest na pewno lepszy od tego Adriana. Najbardziej lewacka partia to właśnie PIS!
Biedroń nie ma najmniejszych szans wygrać wybory prezydenckie. Totalna opozycja chce dorwać się ponownie do koryta. Dlatego wystawiają wielu kandydatów, aby urwać jak najwięcej głosów. Wybory wygra obecny prezydent, a Kindle dalej będą jątrzyć i gryźć. Precz z KOMUNĄ!
Dość szkodników PIS-Lewactwa w Polsce!
"Totalna opozycja chce dorwać się ponownie do koryta"- no jakże. .. koryto jest teraz pisowskie!
@ursus - "desperowani brataja sie z homosiami"- A pisowcy to z kim się bratają? I jeszcze ich bronią!
Nie zagłosuję na dodatek do nart!
@głos_ze_Słupska - Od kilku znajomych Słupszczan (bardzo nie reprezentatywna grupa :))słyszałem podobne opinie, że gość to świetny marketingowiec i (jakkolwiek niezręcznie to zabrzmi w kontekście poglądów Biedronia)salonowy bawidamek. To cytaty z ich wypowiedzi. Gość rzekomo rzeczywiście jest showmanem.
Precz z Biedroniem! Niech rządzi POLSKĄ PiS do końca świata i jeden dzień dłużej!
"Niech rządzi POLSKĄ PiS"-- Jeszcze trochę tych szkodniczych rządów i nie będzie czym rządzić. No ale o to im chodzi, taki plan nikczemny jest. Kupieni za piso-plusy naiwni i wszyscy pozostali, obudzimy się z ręką w nocniku. .. .w biednym kraju wyprowadzonym z UE, bez sojuszników, bez przyszłości.