UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

polska to jest dno, tylko świadczy o tym kto tam startuje i na kogo głosuje te głupie społeczeństwo : jawni złodzieje, skorumpowani politycy, pseudokatolicy, lichwiarze, dewianci, i wszyscy chcą dobrze oczywiście dla was i dla ojczyzny haha jakie to prostackie i żałosne, jak upodlony i ogłupiony musi być ten naród i tv juz pokazują słupki propagandowe dla głupców bo tak ma być, porządek ma być w papierach, dziwi mnie że ABW CBA SKW SWW i cała reszta przyjmuję to do wiadomości, no to mamy takie państwo jakie mamy. .. cóż bywa pies utonął łańcuch pływa !

jest fajnie

Anuluj