UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli doszłoby do tego że pierwsza dama naszego kraju miałaby na imię Krzysztof, nie pozostałoby nic innego tylko EMIGRACJA. Wolę już Kaczyńskiego, Schetynę, Korwin-Mike, Tuska, Macierewicza itd. mimo że wcale za tą zgrają nie przepadam


Anuluj