UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli doszłoby do tego że pierwsza dama naszego kraju miałaby na imię Krzysztof, nie pozostałoby nic innego tylko EMIGRACJA. Wolę już Kaczyńskiego, Schetynę, Korwin-Mike, Tuska, Macierewicza itd. mimo że wcale za tą zgrają nie przepadam