UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja głupi wierzyłem, że posłanka Falej przyjeżdża do Elbląga, bo rzeczywiście obchodzą ją mieszkańcy naszego miasta.
KaraibskiMuczaczo
A ja głupi wierzyłem, że posłanka Falej przyjeżdża do Elbląga, bo rzeczywiście obchodzą ją mieszkańcy naszego miasta.
KaraibskiMuczaczo