UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja głupi wierzyłem, że posłanka Falej przyjeżdża do Elbląga, bo rzeczywiście obchodzą ją mieszkańcy naszego miasta.

KaraibskiMuczaczo

Anuluj