UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sam się kompromitujesz. Ja też będę głosować na kandydata Konfederacji, bo tam ludzie wypowiadają się merytorycznie i popierają dobre rozwiązania dla Polski, jak jakaś ustawa jest dobra to za nią głosują niezależnie od tego kto ją przygotował a Pisowcy odrzucają nawet dobre projekty, tylko dlatego, że nie są z ich partii, to samo wcześniej robiła PO z projektami PiS. Dlatego ja będę na konfederację głosował, bo to jedyna prawica w sejmie, PiS to nie jest prawica, bo prawica nigdy nie daje socjalu, tylko obniża podatki, a PiS to chrześcijańska lewica.