A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czym tak naprawdę zabłysnął ten wasz marny kandydat? Już chyba się domyślam woli mężczyzn zamiast kobiet?.
Jak Biedroń,to i Grodzka he he he tylko niech nie romansuje w Bruxeli bo biedy narobi he he he
Jeszcze się zakocha w jakimś niemcu i Polskę sprzeda !!!!!!!!!!
Jest tylko jeden godny kandydat. Krzysztof Bosak.
Lewica, czyli komu by tu jeszcze zabrać, żeby innym dać i przy okazji samemu kieszenie napchac. Wszystko, tylko nie to.
ale fajnie ! popieram pan Biedroń na prezydenta ! niech wprowadza masturbacje do przedszkoli i szkół, transwestytów i różnych takich i będzie fajnie, śluby cywilne które można brać tam gdzie sie chce np : na melinie narkomańskiej,, w kanałach w fekaliach, adopcję dzieci nawet takich dużych np 40 + a komu to przeszkadza ? ja bym chciał żeby mnie pan biedroń zaadoptował bym se w bruksely pomieszkał za cudze :D i bedzie fajnie a co nie wolno ? w sumie to bym wolał żeby mnie pan Donek adoptował jak oooo to by było dopiero haj lajf a co se będę żałował
A pan radny z lewicy to kogo poprze, Biedronia, czy kandydata z opcji prezydenta, prezydenta ktorym zachwyca sie na zasadzie "łubu dubu, niech nam zyje prezes klubu"
Tylko kandydat Konfederacji jest warty ruszenia czterech liter i wybrania się na glosowanie. Zauważcie jak zachowują się politycy tej partii, spokojna merytoryczna dyskusja, logiczne argumenty. W tvp jest popłoch jak przychodzą do studia, bo nie są powiązani ukladzikami i walą z dużych kalibrów. Głosują za lub przeciw konkretnym ustawom, a nie na przekór innym partiom.
"Wkrótce w naszym mieście powstanie pierwszy na Warmii i Mazurach komitet"- no ręce opadają. Czy ludzie są naprawdę tak ułomni, że od 20 lat albo nie ogarniają, albo kłamią gdzie leży Elbląg? To nie jest żadna warmia i mazury, i nigdy nie będzie, a elblążanie nie czują się związani z tym regionem. Wbijcie sobie to do tych łbów!