106
20.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Biedroń ma moje poparcie !!
Michałek (2020.01.20)
Czym tak naprawdę zabłysnął ten wasz marny kandydat? Już chyba się domyślam woli mężczyzn zamiast kobiet?.
(2020.01.20)
Jak Biedroń,to i Grodzka he he he tylko niech nie romansuje w Bruxeli bo biedy narobi he he he
(2020.01.20)

info

18  
  6
Jeszcze się zakocha w jakimś niemcu i Polskę sprzeda !!!!!!!!!!
(2020.01.20)

info

26  
  5
Jest tylko jeden godny kandydat. Krzysztof Bosak.
Fer (2020.01.20)
Lewica, czyli komu by tu jeszcze zabrać, żeby innym dać i przy okazji samemu kieszenie napchac. Wszystko, tylko nie to.
Bosak2020 (2020.01.20)

info

20  
  5
ale fajnie ! popieram pan Biedroń na prezydenta ! niech wprowadza masturbacje do przedszkoli i szkół, transwestytów i różnych takich i będzie fajnie, śluby cywilne które można brać tam gdzie sie chce np : na melinie narkomańskiej,, w kanałach w fekaliach, adopcję dzieci nawet takich dużych np 40 + a komu to przeszkadza ? ja bym chciał żeby mnie pan biedroń zaadoptował bym se w bruksely pomieszkał za cudze :D i bedzie fajnie a co nie wolno ? w sumie to bym wolał żeby mnie pan Donek adoptował jak oooo to by było dopiero haj lajf a co se będę żałował
jest fajnie (2020.01.20)

info

15  
  5
A pan radny z lewicy to kogo poprze, Biedronia, czy kandydata z opcji prezydenta, prezydenta ktorym zachwyca sie na zasadzie "łubu dubu, niech nam zyje prezes klubu"
(2020.01.20)

info

17  
  1
Tylko kandydat Konfederacji jest warty ruszenia czterech liter i wybrania się na glosowanie. Zauważcie jak zachowują się politycy tej partii, spokojna merytoryczna dyskusja, logiczne argumenty. W tvp jest popłoch jak przychodzą do studia, bo nie są powiązani ukladzikami i walą z dużych kalibrów. Głosują za lub przeciw konkretnym ustawom, a nie na przekór innym partiom.
Bosak2020 (2020.01.20)
"Wkrótce w naszym mieście powstanie pierwszy na Warmii i Mazurach komitet"- no ręce opadają. Czy ludzie są naprawdę tak ułomni, że od 20 lat albo nie ogarniają, albo kłamią gdzie leży Elbląg? To nie jest żadna warmia i mazury, i nigdy nie będzie, a elblążanie nie czują się związani z tym regionem. Wbijcie sobie to do tych łbów!
laskipaa (2020.01.20)