Wybrany wątek opinii
"Wkrótce w naszym mieście powstanie pierwszy na Warmii i Mazurach komitet"- no ręce opadają. Czy ludzie są naprawdę tak ułomni, że od 20 lat albo nie ogarniają, albo kłamią gdzie leży Elbląg? To nie jest żadna warmia i mazury, i nigdy nie będzie, a elblążanie nie czują się związani z tym regionem. Wbijcie sobie to do tych łbów!
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
@laskipaa - Pewnie bo Elblag to juz zascianek i ani Warmia ani Mazury ani Pomorze to powiatowa wiocha
Do moderacji
Odpowiedz
7
4