UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja stawiam na Biedronia, byle nie zaklamany i szerzący nienawiść prostacki PIs albo PO co zmarnowalo 8 lat i dopuscilo Pis do wladzy


Anuluj