UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja stawiam na Biedronia, byle nie zaklamany i szerzący nienawiść prostacki PIs albo PO co zmarnowalo 8 lat i dopuscilo Pis do wladzy
Ja stawiam na Biedronia, byle nie zaklamany i szerzący nienawiść prostacki PIs albo PO co zmarnowalo 8 lat i dopuscilo Pis do wladzy